O Výcviku

Pro koho je výcvik určen?

Pro začátečníky

Všem, kteří zkušenosti s koučováním ještě nemají, ale rádi by udělali velký krok ve svém seberozvoji.

Také pro všechny, kteří pracují se skupinami a mají zájem si osvojit metodu, jak tyto skupiny vést a posouvat - učitelé, lektoři, trenéři, vedoucí skupin či komunit.

Pro pokročilé

Všem, kteří chtějí začít využívat koučování ve své praxi nebo by rádi prohloubili své současné znalosti v koučování.

Praktikující koučové tímto výcvikem rozšíří svůj styl o psychodynamické koučování, které je v naší metodologii opřeno o transakční analýzu.

Ale hlavně pro každého, kdo chce osobnostně růst a snadněji dosahovat vytyčených cílů, ať už v osobním, tak v profesním životě a zároveň pomáhat v dosahování životních cílů ostatním.

Podmínky pro přijetí k Výcviku

minimální věk 24 let

středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou

čistý trestní rejstřík

odeslaná přihláška

Lektoři Výcviku v koučování

Seznamte se s naším týmem lektorů, který Vás provede celým výcvikem v psychodynamickém koučování.

Mgr. Martin Kosek, MBA

garant projektu, business kouč a poradce

Mgr. Lucie Kudrnová Vosečková

supervizorka, poradkyně, koučka a lektorka

Mgr., Mgr. et Mgr. Anna Šafářová, DiS.

bodypsychoterapeutka a lektorka

Mgr. Jana Pelinka Doksanská

psycholožka, business koučka a lektorka

Reference od absolventů

Výcvik v psychodynamickém koučování byl pro mě především o sebepoznání. Všichni lektoři si zakládají na profesionalitě a kladou důraz na praktickém využití teoreticky popsaných modelů.
I když se koučování nevěnuji naplno, znalosti a zkušenosti z Výcviku využívám v pracovním i osobním životě.

Zobrazit celou referenci...

Michal Uhlíř
CEO coalsoft, s.r.o.
Výcvik v psychodynamickém koučování byl jednou z nejlepších investic mého života, zvláště díky začlenění Transakční analýzy a dalších psychologických směrů. Profesionální sebezkušenostní výcvik a pravidelné praktické nácviky s kolegy mi rychle rozšířily dovednosti, které nyní využívám v profesním i osobním životě, a šířím povědomí o Transakční analýze.

Zobrazit celou referenci...

Mgr. Jana Štoková
HR manažerka Norican Czech s.r.o.
Výcvik mi díky sebezkušenostnímu přístupu poskytl především náhled na sebe sama a ukázal nové cesty, jak komunikovat s klienty i lidmi mimo pracovní prostředí.
Díky neustálým zpětným vazbám v průběhu Výcviku jsme si uvědomili sílu komunikace a upevnili funkční postupy nejen v koučování.

Zobrazit celou referenci...

Michala Rusaňuková
profesionální fotografka

Často kladené otázky (FAQ)

S každým datem setkání počítáme. Může se však stát, že se členům skupiny určitý termín hodit nebude. Pak budeme společně hledat náhradní datum, který bude vyhovovat většině skupiny.

Témata Výcviku jsou v sylabu uvedeny v kapitolách a navazujících podkapitolách. Ty ve výuce nemusí jít za sebou, avšak logické pořadí jednotlivých učebních celků bude zachováno.

Ne, není to nutné. Lze absolvovat moduly postupně, v různých bězích Výcviku.

Pro získání rekvalifikace od MŠMT je však potřeba zúčastnit se všech 4 modulů, tj. akreditovaných 143 hodin výuky a úspěšně složit závěrečnou zkoušku. Přednostně do výuky zařazujeme zájemce, kteří se plánují zúčastnit všech modulů v jednom běhu.

Výuka je vedena prezenčně v Praze. Některá témata, jako je Body-Work, a speciální dny – úvodní setkání a závěrečná zkouška – jsou jen a pouze osobní. Lektoři doporučují, s ohledem na rozvíjející se možnosti v oblasti on-line komunikace, si alespoň jeden den v on-line prostředí dobrovolně vyzkoušet.

Pokud nebude z Vaší strany možné se na některá setkání osobně dostavit, umíme se společně propojit i přes videohovor. Detaily setkání a konkrétní termíny si domluvíme individuálně.

Určitě ano. Sestavíme společně platební kalendář, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Pravidlem však je, že zaplaceno musí být vždy minimálně jedno setkání předem. Žádné poplatky ani navýšení o procenta z ceny Výcviku u nás nevedeme.

Ano! Chápeme, že byrokracie je občas složitá. Se žádostí o pomoc při vyplňování formuláře POVEZ se obracejte na našeho kolegu Matěje (matej.halas@mkpsychology.cz). Ten Vám vše rád vysvětlí a provede žádostí Úřadu práce.

Bohužel, zajištění ubytování pro jednotlivé účastníky není v našich kompetencích. Pokud Prahu neznáte, nebo byste chtěli poradit s dostupným ubytováním, kontaktujte našeho kolegu Matěje (matej.halas@mkpsychology.cz). Cena Výcviku nezahrnuje náklady na ubytování.